Zabiegi na twarz NATINUEL

HOMEO-zabieg do skóry wrażliwej, skłonnej do zapaleń oraz couperose (naczyniowej)

Homeo w sposób wyjątkowy oddziałuje na różne mechanizmy biochemiczne, które są podstawą zapaleń zarówno naczyniowych jak i neurogennych. Homeo to innowacyjny zabieg, który uderza w sedno problemu sprzyjająć unormowaniu się stanu skóry wrażliwej, skłonnej do zapaleń oraz z couperose.

Cena: 290zł

MANDO SYSTEM-eksfliacja, wyrównanie

Zabieg z peelingiem migdałowym, przeznaczony do pielęgnacji każdego rodzaju skóry twarzy. Z powodzeniem mogą korzystać osoby opalające się na słońcu i w solarium, z problemem słabego i umiarkowanego trądziku pospolitego i tendencją do przebarwień jak również nietolerujące innych zabiegów na kwasach. Może być wykonywany przez cały rok, również w okresie letnim bez ryzyka uwrażliwienia skóry na słońce. Rozświetla skórę i poprawia jej koloryt.

Cena: 250zł

HYDRA-zabieg intensywnie nawilżający do skóry suchej, odwodnionej i spierzchniętej

Zabieg powoduje natychmiastowe nawilżenie powierzchniowe skóry, a przy większej ilośći zabiegów poprawę nawilżenia głębokiego. Wspomaga odbudowę fizjologicznego filmu hydro-lipidowego, wyraźnie redukuje suchość skóry, poprawia spójność komórkową oraz regeneruje i wzmacnia barierę skóry.Widoczne działanie przy skórach szorstkich, popękanych i zaczerwienionych.

Cena: 270zł

FIRMIN-zabieg intensywnie napinająco-liftingujący z efektem wypełnienia

Intensywny zabieg przeznaczony dla wszystkich osób oczekujących natychmiastowego efektu wypełnienia, napięcia i liftingu. Zabieg z powodzeniem może być wykonywany również u osób o suchej delikatnej skórze. Zwiększa gęstość skóry, przywraca napięcie, jędrność i elastyczność. Działa oksydacyjnie.

Cena: 290zł

INTERACTIVE SYTEM-biostymulacja, odbudowa

Zabieg odbudowująco-zagęszczający dedykowany skórom starzejącym się w stopniu umiarkowanym lub jako profilaktyka dla każdego rodzaju cery z efektami porównywalnymi do zabiegów medycznych. Posiada kompletne działanie antyoksydacyjne, zwiększa bio-ochronę błon komórkowych.

Cena: 220zł