Sale konferencyjne Mrągowo

Planujesz organizację konferencji, spotkania biznesowego, eventu lub szkolenia? Doskonała lokalizacja, indywidualne podejście, profesjonalna obsługa i dbałość o szczegóły w połączeniu z najnowocześniejszym wyposażeniem sal konferencyjnych oraz zapleczem technicznym wraz z gastronomią i noclegami to gwarancja sukcesu.

Sala portretowa

 • powierzchnia: 60m2
 • długość: 8m
 • szerokość: 5m
 • wysokość: 3,5m
Liczba miejsc w ustawieniu
teatralnym bankietowym szkolnym
0 24 24

Sala tremo

 • powierzchnia: 144m2
 • długość: 12m
 • szerokość: 12m
 • wysokość: 5m
Liczba miejsc w ustawieniu
teatralnym bankietowym szkolnym
130 80 80

Każda sala konferencyjna posiada

 • profesjonalny rzutnik multimedialny,
 • ekran projekcyjny o wymiarach 3m x 2, 30m,
 • mikrofon bezprzewodowy,
 • klimatyzację,
 • dostęp do światła dziennego,
 • możliwość zaciemnienia,
 • głośniki (20 głośników w suficie i 4 narożne)
 • komplet przyłączy multimedialnych,
 • mównicę,
 • flipchart,
 • obsługę techniczną.

Bogato wyposażone sale pozwalają na profesjonalną organizację każdego wydarzenia.

Hotel**** Solar Palace SPA & Wellness to miejsce stworzone na Twoją konferencję.

Bankiety, przyjęcia i imprezy okolicznościowe

Hotel**** Solar Palace SPA & Wellness w Mrągowie, to miejsce wprost stworzone do organizacji oryginalnych, niezapomnianych wydarzeń.

Zapewniany wyśmienitą, naturalną kuchnię. Możesz skorzystać z eleganckiej i reprezentacyjnej Sali Tremo lub urządzić przyjęcie w urokliwym Tajemniczym Ogrodzie nad jeziorem Czos. Profesjonalna obsługa zadba o najmniejszy szczegół Twojego bankietu.

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o naszą ofertę.

Sale konferencyjne na Mazurach

Planujesz organizację konferencji, spotkania biznesowego, eventu lub szkolenia? Hotel z salą konferencyjną Solar Palace oferuje kompleksowe usługi dla biznesu. Doskonała lokalizacja w połączeniu z najnowocześniejszym wyposażeniem sal konferencyjnych i zapleczem technicznym wraz z noclegami i gastronomią to gwarancja sukcesu. Zapewniamy indywidualne podejście, dbałość o szczegóły i profesjonalną obsługę każdego wydarzenia.

czytaj więcej

Nowoczesne sale szkoleniowe na Mazurach

Do dyspozycji gości oddajemy dwie kompleksowo wyposażone w nowoczesne sprzęty i rozwiązania techniczne sale konferencyjne. Sala Portretowa o powierzchni 60 m2 to pomieszczenie idealne na szkolenia, spotkania biznesowe i konferencje w mniejszym gronie. W sali wygodnie zmieszczą się 24 osoby w szkolnym lub bankietowym ustawieniu krzeseł. Sala Tremo o powierzchni 144 m2 pozwala natomiast na organizację dużych eventów, szkoleń, sympozjów oraz innych wydarzeń dla większego grona uczestników. Odpowiednio duże wymiary sali umożliwiają dowolne ustawianie krzeseł w pomieszczeniu. Ustawienie bankietowe lub szkolne pozwala na wygodne uczestniczenie w wydarzeniu 80 osobom. W przypadku ustawienia teatralnego krzeseł w pomieszczeniu komfortowo zmieści się 120 osób.

Wynajem sal konferencyjnych z bogatym wyposażeniem

Oferujemy kompleksowy wynajem sal konferencyjnych. Zapewniamy dostęp do nowoczesnych, bogato wyposażonych w niezbędny sprzęt pomieszczeń, a także organizację wydarzenia. Jako specjaliści z wieloletnim doświadczeniem doradzimy i pomożemy w zorganizowaniu dowolnego eventu.

Wiemy, jak ważne jest odpowiednie wyposażenie sali konferencyjnej. Od sprawności i funkcjonalności urządzeń i akcesoriów zależy często sukces imprezy. Dlatego wszystkie sale konferencyjne w Hotelu Solar posiadają nowoczesny, wysokiej klasy sprzęt. W pomieszczeniach zainstalowaliśmy profesjonalne rzutniki multimedialne, ekrany projekcyjne o wymiarach 3 x 2,3 m oraz kompleksowy zestaw głośników. W każdym pomieszczeniu znajduje się także flipchart, komplet niezbędnych przyłączy multimedialnych i mikrofon bezprzewodowy.

Nasze sale szkoleniowe na Mazurach posiadają sprawnie działającą klimatyzację i system umożliwiający zaciemnienie. Wszystkie sale mają dostęp do światła dziennego, co wpływa na komfort uczestników i efektywność przeprowadzanych szkoleń czy sympozjów – badania naukowe udowodniły bowiem, że dostęp do światła naturalnego zwiększa koncentrację aż o 15%. Zapewniamy ponadto profesjonalną obsługę techniczną. Nasi specjaliści mają duże doświadczenie, wiedzę i umiejętności umożliwiające sprawną obsługę urządzeń i systemów audio-wideo. Bogate wyposażenie sal pozwala na profesjonalną organizację każdego wydarzenia.

Organizacja przyjęć, bankietów i imprez okolicznościowych

Hotel Solar Palace w Mrągowie to również miejsce stworzone do organizacji innego rodzaju wydarzeń. Malownicze położenie nad jeziorem Czos, bogate wyposażenie pomieszczeń, rozbudowana baza noclegowa i wyborna kuchnia sprawiają, że nasz hotel jest wprost idealny do organizacji eventów firmowych i imprez prywatnych. Zapewniamy kompleksowe zorganizowanie bankietów, przyjęć i innego typu imprez okolicznościowych na minimum kilkadziesiąt osób.

Dzięki naszemu doświadczeniu masz pewność, że Twoje wydarzenie zostanie zorganizowane w profesjonalny sposób, co wpłynie na zadowolenie uczestników eventu. Zapewniamy wyśmienitą, naturalną kuchnię oraz wykwalifikowaną obsługę, która zadba o najmniejszy szczegół Twojego bankietu. Oferujemy duży wybór dań przyrządzonych z regionalnych, zawsze świeżych produktów wysokiej jakości. Organizujemy eventy w eleganckiej, reprezentacyjnej Sali Tremo albo w urokliwym Tajemniczym Ogrodzie nad jeziorem Czos. Dzięki nowoczesnej bazie noclegowej możemy zapewnić wygodne noclegi w luksusowych apartamentach i pokojach dla gości. To pozwala na zorganizowanie wydarzeń kilkudniowych. Do dyspozycji gości może być również nasza strefa SPA & Wellness: basen, sauna, siłownia i gabinety zabiegowe.