Atrakcje

WYCIECZKI KRAJOZNAWCZE

 

Poznaj Mazury z Hotelem Solar i odkryj zróżnicowane walory okolicznej przyrody, bogatą kulturę i historię, a przede
wszystkim odpocznij naturalnie.

KRAJOZNAWCZE WYCIECZKI AUTOKAROWE Z PRZEWODNIKIEM  – zapraszamy na wycieczki z prawdziwymi pasjonatami naszego regionu (Szczegóły)

NORDIC WALKING – Doskonałym sposobem na zwiedzanie okolicy i poprawę kondycji, a także spędzenie czasu na łonie natury będzie spacer z kijkami wraz z instruktorem.

WYCIECZKI ROWEROWE – –Zapraszamy do hotelowej wypożyczalni rowerów. W Mrągowie i okolicach jest wiele ciekawych ścieżek rowerowych, gdzie każdy znajdzie dla siebie idealną trasę.

SPŁYWY KAJAKOWE

 

Spływ kajakowy to dobry sposób nie tylko na aktywny wypoczynek ale także możliwość zwiedzenia i podziwiania lokalnych krajobrazów, bogactwa przyrody z innej perspektywy.

Różne szlaki do wyboru: https://mazury.info.pl/atrakcje/szlaki/kajakowe.html

WINDSURFING

 

Prawdziwa adrenalina pod okiem profesjonalnych instruktorów, czysta woda, bliskość natury i niesamowita zabawa. To idealne połączenie sprawi, że w Mrągowie nie będzie nudno!

Wypożyczalnia desek windsurfingowych posiada motorówkę asekuracyjną i oferuje deskarzom bezpłatną pomoc w bezpiecznym wypłynięciu i powrocie z akwenu.

Lekcje windsurfingu – instruktor prowadzi zajęcia z motorówki lub ze swojej deski z żaglem w zależności od stopnia zaawansowania kursantów oraz siły wiatru.

JAZDA KONNA

 

Jak wiadomo, jazda konna korzystnie wpływa na ciało, kształtuje sylwetkę, stymuluje mięśnie, likwiduje stres i napięcia. Kształtuje pewność siebie, odpowiedzialność, obowiązkowość i uczy współdziałania w grupie.

Zacznij swoją przygodę z jeździectwem już dziś i skorzystaj z profesjonalnych lekcji pod bokiem wykwalifikowanych instruktorów.

WĘDKOWANIE

Kraina Wielkich Jezior Mazurskich to prawdziwy raj dla pasjonatów wędkowania. W żadnym innym miejscu w kraju nie znajdziemy tak dużej liczby naturalnych jezior i sztucznych zbiorników, charakteryzujących się dodatkowo bardzo dużą różnorodnością zarybienia.

Zarówno początkujący, jak i doświadczony miłośnik wędkowania na pewno znajdzie tu idealne miejsce i warunki do realizacji swojej pasji, jaką jest wędkowanie.

Rekomendujemy zabranie ze sobą prywatnego sprzętu