Oferty specjalne

Wakacje 2024

Zapraszamy do spędzenia urlopu w samym sercu Mazur. Pobyt w komfortowych pokojach z widokiem na Jezioro Czos zapewni Państwu niezapomniany relaks. Hotel Solar Palace jest usytuowany w zacisznym miejscu, pomiędzy jeziorem, a kompleksem leśnym. Nasz hotel to przede wszystkim wyjątkowa oaza naturalnego relaksu.

Romantyczny pobyt w pokoju superior z widokiem na jezioro

Otwieracie okno, wychodzicie na taras i razem podziwiacie zapierający dech w piersiach błękit mazurskiego jeziora Czos, osadzonego pośród leśnej zieleni. Wsłuchujecie się w śpiew ptaków, oddychacie świeżym, rześkim powietrzem i rozmyślacie dokąd dzisiaj udacie się na wycieczkę.

Pakiet „Biznes Classic”| dla 1 osoby

Turyści biznesowi to światowy trend w podróżach, który od jakiegoś czasu funkcjonuje z powodzeniem nie tylko w Polsce. Bleisure, bo o nim mowa, idealnie wpasował się w realia dzisiejszego świata. Trochę popracować, dobrze wypocząć i przy okazji smacznie zjeść? Brzmi idealnie. Skorzystaj. Chcemy widzieć się z Wami częściej.

Przyjaciółki w SPA

Odkryj w sobie piękno. Bądźcie gotowe o każdej porze roku. Czerpcie energię z siły atrakcyjności. My pomożemy w tej przemianie profesjonalnie i przyjemnie!