Oferty specjalne

Sylwester bez balu Wellness & Chill

Nie macie czasu planować wielkich bali, a życie traktujecie tu i teraz? Ta oferta jest właśnie dla Was. Spędźcie ten wyjątkowy czas w ekskluzywnym i kameralnym Hotelu Solar Palace SPA & Wellness w sercu Mazur pod hasłem „Wellness & Chill”. Zapraszamy!

Cena: 889 zł

PAKIET BOŻE NARODZENIE NA MAZURACH

Cena: 995 zł

LISTOPADOWE HITY CENOWE-W TYGODNIU TANIEJ

Voucher na Romantyczną Kolację

Spędzcie niezwykłe momenty w romantycznym Tajemniczym Ogrodzie nad jeziorem Czos. Zaczarujcie swój świat krajobrazem pełnym magii.

Cena: 150zł

Pakiet „Biznes Classic dla dwojga”

Turyści biznesowi. Nie to nie oksymoron, to światowy trend w podróżach, który już od jakiegoś czasu funkcjonuje z powodzeniem nie tylko w Polsce. Bleisure, bo o nim mowa, idealnie wpasował się w realia dzisiejszego świata. Trochę popracować, dobrze wypocząć i przy okazji smacznie zjeść? Brzmi idealnie. Skorzystaj.

Cena: 349zł

Romantyczny pobyt w pokoju superior z widokiem na jezioro

Otwieracie okno, wychodzicie na taras i razem podziwiacie zapierający dech w piersiach błękit mazurskiego jeziora Czos, osadzonego pośród leśnej zieleni. Wsłuchujecie się w śpiew ptaków, oddychacie świeżym, rześkim powietrzem i rozmyślacie dokąd dzisiaj udacie się na wycieczkę.

Cena: 1510zł

Pakiet „Biznes Classic”| dla 1 osoby

Turyści biznesowi. Nie, to nie oksymoron, to światowy trend w podróżach, który już od jakiegoś czasu funkcjonuje z powodzeniem nie tylko w Polsce. Bleisure, bo o nim mowa, idealnie wpasował się w realia dzisiejszego świata. Trochę popracować, dobrze wypocząć i przy okazji smacznie zjeść? Brzmi idealnie. Skorzystaj.

Cena: 189zł