Oferty specjalne

PAKIET BOŻE NARODZENIE NA MAZURACH

Cena: 995 zł

WRZESIEŃ TO NIE JESIEŃ. Super oferta na przedłużenie lata!

Piękna pogoda we wrześniu to idealny czas, aby przedłużyć sobie lato i wypocząć w  Hotelu****Solar Palace Spa& Wellness. Ostatnie promienie letniego słońca, idealna lokalizacja nad samym jeziorem Czos, znakomita kuchnia i relaks w strefie spa to połączenie udanego urlopu.

Cena: 495 zł

Voucher na Romantyczną Kolację

Spędzcie niezwykłe momenty w romantycznym Tajemniczym Ogrodzie nad jeziorem Czos. Zaczarujcie swój świat krajobrazem pełnym magii.

Cena: 150zł

Pakiet „Biznes Classic dla dwojga”

Turyści biznesowi. Nie to nie oksymoron, to światowy trend w podróżach, który już od jakiegoś czasu funkcjonuje z powodzeniem nie tylko w Polsce. Bleisure, bo o nim mowa, idealnie wpasował się w realia dzisiejszego świata. Trochę popracować, dobrze wypocząć i przy okazji smacznie zjeść? Brzmi idealnie. Skorzystaj.

Cena: 349zł

Pakiet „Biznes Classic”| dla 1 osoby

Turyści biznesowi. Nie, to nie oksymoron, to światowy trend w podróżach, który już od jakiegoś czasu funkcjonuje z powodzeniem nie tylko w Polsce. Bleisure, bo o nim mowa, idealnie wpasował się w realia dzisiejszego świata. Trochę popracować, dobrze wypocząć i przy okazji smacznie zjeść? Brzmi idealnie. Skorzystaj.

Cena: 189zł

Romantyczny pobyt w pokoju superior z widokiem na jezioro

Otwieracie okno, wychodzicie na taras i razem podziwiacie zapierający dech w piersiach błękit mazurskiego jeziora Czos, osadzonego pośród leśnej zieleni. Wsłuchujecie się w śpiew ptaków, oddychacie świeżym, rześkim powietrzem i rozmyślacie dokąd dzisiaj udacie się na wycieczkę.

Cena: 1510zł