STREFA WELLNESS

BASEN

SAUNA

SALA FITNESS

Harmonia ciała i umysłu to stan, dzięki któremu łatwiej jest nam odzyskać dobrą energię do robienia rzeczy niemożliwych, a tym samym nasz wypoczynek na wakacjach staje się skuteczniejszy. Dla osób, które wybierają Solar – hotel z basenem, Mrągowo okaże się tą właśnie bezpieczną przystanią, w której można zaznać ukojenia bez względu na porę roku. Strefę wellness z sauną w naszym obiekcie polecamy w szczególności tym, którym marzy się wypoczynek w pięknych okolicznościach przyrody, nastawionym na korzystanie z całego pakietu możliwości, jakie daje czterogwiazdkowy nocleg w hotelu.

Basen – wiele atrakcji dla całej rodziny

Wybierając się na wczasy z bliskimi w różnym wieku, warto zadbać o to, aby każdy znalazł w czasie ich trwania formę wypoczynku najbardziej odpowiadającą jego upodobaniom. Poszukując idealnego noclegu, dobrze jest zwrócić uwagę na hotel, w którym jedną z atrakcji będzie sauna i basen. Na Mazurach można doświadczać mnóstwo przyjemności na zewnątrz, ale warto ukoić się też w solidnie wyposażonym SPA. Strefa wellness to miejsce, z którego można korzystać w każdym wieku – znajdą tu coś dla siebie miłośnicy wodnych przygód, ale również biernego odpoczynku w warunkach podwyższonej temperatury i wilgotności, doskonale robiącej na cały organizm.

Basen i sauna w Hotelu Solar

Dlaczego warto wybrać nocleg w naszym obiekcie? Jedną z największych atrakcji SPA w Hotelu Solar jest sauna oraz basen. Poleca się naprzemienne korzystanie z tych wodnych przyjemności, które pozwalają na dogłębne zregenerowanie ciała, tuż po dostarczeniu mu wysiłku fizycznego w postaci pływania, doskonale odciążającego stawy i zdrowego dla kręgosłupa. W naszym obiekcie w strefie wellness dostępna jest łaźnia fińska, która dzięki podwyższonej temperaturze i wilgotności wzmaga pocenie i tym samym pozwala na odzyskanie wigoru.

Jak wpływa pływanie na basenie na organizm?

Jedną z najprzyjemniejszych aktywności fizycznych zdecydowanie jest pływanie. Doskonale poprawia ono koordynację ruchową, spala wiele kalorii, a przy tym odciąża stawy i sprawia, że wysiłek niemal nie jest odczuwalny przez ciało! Wybierając hotel z basenem w Mrągowie jako nocleg podczas swoich wakacji, można do woli korzystać z jego dostępności, i tym samym dzień po dniu wzmacniać swoją kondycję i przyspieszać przemianę materii. Po takiej dawce wysiłku warto skorzystać z sauny – to sposób na wyciszenie i ukojenie, ale również przyspieszenie krążenia i wpieranie procesów oczyszczania ciała z toksyn. Dobrze wyposażona strefa wellness jest naszą dumą – dlatego zapraszamy Cię do korzystania z niej podczas swoich wczasów!

Dlaczego warto korzystać z sauny?

Na ogólny dobrostan naszego ciała wpływa nie tylko dieta i regularne uprawianie sportu, ale również harmonia pomiędzy wysiłkiem a wypoczynkiem. Warto dołożyć do tego odnowę w strefie wellness w naszym czterogwiazdkowym hotelu z basenem, po codziennej dawce aktywności wchodząc na kilkanaście minut do sauny fińskiej. Wysoka temperatura rozszerza naczynia krwionośne i przyspiesza krążenie krwi, a także wzmaga pocenie. To doskonałe warunki do oczyszczenia organizmu z toksyn, poprawienia stanu swojej skóry i ukrwienia narządów wewnętrznych, aby mogły funkcjonować jeszcze sprawniej. Poczujesz się głęboko odprężony i rozgrzany, a Twoje mięśnie będą zrelaksowane po intensywnym pływaniu w basenie.

Co jeszcze czeka na Ciebie w strefie wellness?

Dbamy o to, aby dostarczyć Ci jak najwięcej przyjemności każdego dnia pobytu w naszym obiekcie! Nasz hotel z sauną i basenem ma także świetnie wyposażoną salę fitness, w której zażyjesz ruchu w takiej formie, jaką preferujesz najbardziej. Wellness to nie tylko odpoczynek, ale przede wszystkim porządna dawka sportu – na rowerku, orbitreku lub bieżni zrobisz ulubiony trening cardio, a w strefie wolnych ciężarów poćwiczysz siłowo ze sztangą lub hantlami. U nas zadbasz o formę również na wczasach – rano, po południu lub wieczorem, z trenerem lub samodzielnie – dokładnie tak, jak lubisz! Łączenie leniwego wygrzewania się w słońcu lub powolnych spacerów wokół jeziora z zachowaniem codziennej rutyny w postaci wizyty na basenie i saunie w hotelu to idealny plan na wakacje!

Dla kogo wakacje w hotelu z basenem w Mrągowie?

Jesteśmy przekonani, że dzięki odpowiedniej infrastrukturze naszego obiektu znajdą tu coś dla siebie zarówno miłośnicy aktywnego wypoczynku, jak i Ci, którzy do Mrągowa przyjechali głównie po to, by wyciszyć się i wsłuchać w potrzeby swojego organizmu. Strefa wellness w hotelu z siłownią, basenem i sauną to doskonały plan na spędzenie burzowego popołudnia na wakacjach, lub wyciszenie się po długim, pełnym wrażeń dniu spędzonym na świeżym powietrzu. Z naszego SPA mogą korzystać zarówno dzieci (pod opieką dorosłych), jak i wszyscy ci, którym marzy się relaks jak w filmach!

Skuś się na wakacje w hotelu Solar!

Dobrze wybrany obiekt noclegowy to połowa sukcesu, gdy planujesz wczasy marzeń! Wybierz nasz hotel z basenem i sauną, a także salą fitness w doskonale wyposażonej strefie wellness, a nie będziesz się nudził nawet wtedy, gdy odhaczysz już wszystkie zaplanowane na dany dzień aktywności na zewnątrz! Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty!