Sala fitness

W naszej siłowni znajduje się sprzęt firmy „KETTLER”.

Atlas wielofunkcyjny Kinetic F7
Atlas rehabilitacyjno-siłowy, możliwość wykonywania ćwiczeń na różne partie mięśni: nogi, plecy, klatka ,barki, bicepsy, tricepsy.

Ławeczka z Modlitewnikiem
Ławka treningowa do ćwiczeń mięśni brzucha , grzbietu, pleców jak również do wielowariantowego treningu z hantlami.

Ławeczka do wyciskania
Ławeczka efektywnie trenuje mięśnie tułowia i zapobiega w ten sposób problemom z plecami. Ergonomiczny i bezpieczny trening jest możliwy dzięki różnym funkcjom regulacji i specjalnym detalom.

Ławeczka
Ławka treningowa do ćwiczeń mięśni brzucha , grzbietu, pleców jak również do wielowariantowego treningu z hantlami. Półka do opierania nóg, o regulowanej wysokości i kącie pochylenia i zmienny kąt nachylenia ławki treningowej w celu uzyskania różnych obciążeń treningowych.

Maszyna do wiosłowania
Oferuje magnetyczny opór – dzięki niemu przeprowadzić można efektywny (i cichy) trening aerobowy. Zestaw zawiera w sobie na piersiowy pas telemetryczny, który umożliwia kontrolę tętna podczas treningu. Tętno wyświetlane jest na monitorze LCD, wyświetlającym również inne informacje treningowe, takie jak czas, liczba obrotów wioseł, prędkość oraz zużytą energię i przebyty dystans.

Maszyna aerobowa elyx5
Jest idealny na odchudzanie, bo pobudza 90 % mięśni ciała. Bez cienia wątpliwości ćwiczenia na orbitreku to jedne z najskuteczniejszych ćwiczeń na odchudzanie. Płynne eliptyczne ruchu nóg i ramion nie powodują żadnych dynamicznych obciążeń ani niewygodnych ruchów.

Track Performance – bieżnia
Liczne programy treningowe urozmaicą aktywność na bieżni, a dostosowane są do potrzeb nawet najbardziej wymagających użytkowników – można przebierać w różnych kątach nachylenia, prędkościach, przebiec określony dystans, spalić konkretną liczbę kalorii czy utrzymać swoje maksymalne tętno.

Drabinki przyścienne.