Masaże

Masaż aromaterapeutyczny na bazie masełka Shea – całościowy lub częściowy

Dla ciała i ducha. Zastosowanie naturalnego masła Shea, wosku pszczelego oraz odżywczych olejów z awokado i pestek winogron zapewnia długookresowe nawilżenie i odżywienie nawet najgłębszych warstw skóry. Masło Shea wspaniale wygładza i uelastycznia skórę oraz stanowi naturalną barierę, chroniącą przed wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Składniki w postaci witamin A, E, F i mnóstwa wielu zbawiennych kwasów tłuszczowych wzmacniają i odbudowują naskórek oraz odnawiają warstwę lipidową.

Cena: 180zł / 110zł

Masaż bańką chińską

Masaż bańką chińską opiera się na metodzie próżniowego zasysania skóry i tkanki podskórnej. Podciśnienie, które wytwarza się w bańce przez usunięcie z niej powietrza, powoduje zassanie skóry i tkanek leżących pod bańką, powodując intensywne przekrwienie oraz wyraźną poprawę stanu skóry. Rozszerzenie naczyń krwionośnych i odpowiednie ukrwienie powoduje lepsze odżywienie tkanek, co zapobiega tworzeniu się cellulitu. Podczas zabiegu dochodzi do przyspieszenia przemiany materii, co w efekcie redukuje tkankę tłuszczową i oczyszcza skórę z toksyn. Działa jako drenaż limfatyczny. Przynosi wyraźne efekty w krótkim czasie.

Cena: 90zł

Masaż gorącymi kamieniami całościowy lub częściowy

To wykorzystanie tradycyjnych technik masażu z zastosowaniem gorących kamieni, to masaż holistyczny, mający wpływ na ciało i ducha, nazywany także masażem uzdrawiającym. Wykazuje działanie fizjoterapeutyczne, uzupełniając kompleksowo terapię, przywracając sprawność uszkodzonym narządom.

Cena: 170zł / 110zł

Masaż klasyczny całościowy
lub częściowy

Masaż klasyczny jest metodą leczenia fizykalnego wielu przypadkach chorobowych. Polega na mechanicznym drażnieniu tkanek, wywierając bezpośredni lub pośredni wpływ na organizm. Składa się z wielu chwytów, ruchów i opracowań.

Cena: 190zł / 110zł

Masaż leczniczy kręgosłupa

Masaż kręgosłupa i całego grzbietu obejmuje masaż pleców, karku i szyi. Masaż kręgosłupa to nie tylko jedna z form masażu leczniczego, ale także doskonały relaks od wszelkich blokad i napięć spowodowanych stresem . Bóle kręgosłupa z wyjątkiem nagłych urazów, powstają powoli i mają przewlekły charakter.

Cena: 110zł

Masaż stóp

To jeden z najprzyjemniejszych sposobów na relaks. Odpręża, uspokaja i wycisza. Każdy masaż może wspomóc Twoje zdrowie – nie tylko ten wykonany przez licencjonowanego masażystę. Masaż stóp sprawi, że twoja krew zacznie szybciej krążyć, polepszy się przemiana materii, a toksyny będą szybciej usuwane z organizmu.

Cena: 80zł

Masaż oliwką ze złotem

Odżywczy, ekskluzywny masaż o wyjątkowym zapachu przeznaczony do pielęgnacji skóry suchej, szorstkiej i podrażnionej.
Naturalne składniki zawarte w oliwie poprawiają elastyczność, wzmacniają i chronią skórę. Zabieg przywraca miękkość i komfort skórze. Ponadto skóra pięknie pachnie i jest rozświetlona złotymi drobinkami.

Cena: 200zł

Masaż świecą

 Masaż świecą aromatyczną sprawia, że skóra staje się miękka i aksamitna w dotyku. Przywraca jej jędrność, elastyczność i blask. Doskonale nawilża i regeneruje. Ma działanie anty-aging – chroni przed wolnymi rodnikami i zapobiega starzeniu się skóry. Skutecznie redukuje cellulit. Przynosi ukojenie skórze suchej i wrażliwej, pozostawiając delikatną jedwabistą warstwę zabezpieczającą przed utratą wody.

Cena: 200zł

Zapytaj się o ofertę

Akceptacja Regulaminu

Q