Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie oraz politykę prywatności zawartą w regulaminie Ok  Czytaj więcej
tel.+48 664 940 653

Spa & Wellness na Mazurach

Weekend w spa

Spa Hotelu Solar Palace to cztery wyjątkowe gabinety, które zapewnią Ci niezapomniany wypoczynek. Weekend w SPA na Mazurach pozwoli Ci na zrelaksowanie się i nabranie energii na kolejne dni.

Pozwól wprowadzić się w stan zupełnej błogości, która jest sztuką całkowitego wyłączenia się, odizolowania od świata zewnętrznego, równowagą ciała i umysłu, płynącą z akceptacji siebie.
Oferta Spa Wellness na Mazurach to propozycja dla miłośników ciszy i spokoju. Szeroki wachlarz masaży, bazujących na kosmetykach renomowanych firm NATINUEL I WELLM, przyniosą ukojenie wszystkim zmysłom.

Hotel spa z basenem

Do dyspozycji naszych Gości w SPA oddajemy nowoczesny basen z dodatkowymi atrakcjami w postaci masaży wodnych, antyprądu, gejzerów. Obok basenu znajduje się również wanna z hydromasażem.
Kolejną atrakcją w SPA jest sauna: sucha i na podczerwień. Do dyspozycji gości pozostawiamy także nowoczesną siłownię. Skorzystaj z atrakcji, które przygotował dla Ciebie hotel SPA z basenem na Mazurach.


 Resort SPA czynny jest codziennie od 9:00 do 20:30.

 Sauna czynna od 17:00 do 19:00. W pozostałych sezonach włączana jest przy dużym obłożeniu hotelu. Jest możliwość włączenia na życzenie. Koszt włączenia na życzenie to: | 80 zł | | sesja 30 minut|